نظارت بر امنیت سایبری

نظارت بر امنیت سایبری

اگر شما یک محقق امنیت سایبری هستید که به دنبال به‌روز ماندن در مورد آخرین تهدیدات، آسیب‌پذیری‌ها هستید یا به‌طور کلی از اخبار صنعت به‌روز می‌مانید – Feeder راه‌حل عالی برای شماست.

به روز رسانی سریع

فیدر سریع ترین مدیر خبر در بازار است. می‌توانید به‌روزرسانی‌های مواردی را که نظارت می‌کنید تا ۱ دقیقه پیکربندی کنید. به این ترتیب شما همیشه مطمئن خواهید بود که اولین کسی هستید که از اعلام آسیب پذیری های جدید مطلع می شوید.

هر جا مطلع شوید

هر کجا که هستید، Feeder با شما همراه است – در رایانه رومیزی، تلفن، مرورگر یا صندوق ورودی ایمیل. ما تمام ابزارهایی را که برای به روز رسانی به روشی که ترجیح می دهید، نیاز دارید ساخته ایم. برنامه افزودنی قدرتمند Feeder به شما نگاهی بسیار سریع از آخرین به‌روزرسانی‌ها می‌دهد و به محض ظاهر شدن چیز جدیدی به شما اطلاع می‌دهد. 

داشبورد

ویژگی منحصربه‌فرد داشبورد فیدر به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ درباره آنچه در صنعت اتفاق می‌افتد را در اختیار شما قرار می‌دهد. بسیاری از مردم داشبورد فیدر خود را همیشه در صفحه دوم باز می‌کنند، فقط برای اینکه همیشه بتوانند به جریان به‌روزرسانی‌ها نگاه کنند. 

تیم خود را دعوت کنید

ما زمان زیادی را صرف ایجاد عملکرد تیم در هسته تجربه Feeder کرده ایم تا کار با همکاران خود را برای شما آسان کنیم. تیم خود را دعوت کنید، شروع به همکاری در منابع خود کنید، مقالات مرتبط را جمع آوری کنید و کار خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. ما همچنین با Slack یکپارچه‌سازی کرده‌ایم تا بتوانید به‌روزرسانی‌ها را مستقیماً به کانال‌های Slack خود وارد کنید.

ادغام و API

آیا ترجیح می دهید ابزارهای خود را بسازید اما می خواهید جمع آوری داده ها و مدیریت فید RSS را برون سپاری کنید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. Feeder راه های متعددی برای استخراج داده هایی دارد که جمع آوری می کنیم. ما یک API تمام عیار و همچنین صادرات فید RSS و JSON ساده‌تر را ارائه می‌کنیم. با ما تماس بگیرید و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه Feeder این کار را به مقرون به صرفه ترین روش انجام می دهد.

منابع الهام بخش

ما فهرست گسترده ای از منابعی را جمع آوری کرده ایم که می تواند برای تحقیق شما مرتبط باشد. به عنوان نمونه بخش امنیت ما را بررسی کنید . به روز ماندن با اخبار فناوری به طور کلی با کتابخانه فناوری ما به همین راحتی است.