آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

این دوره ی آموزشی بی شک یکی از بهترین دوره های آموزشی در حوزه ی حسابداری است، اگر قرار بود شما برای این دوره هزینه ای پرداخت کنید شهریه ای بالای 8 میلیون تومان و به مدت سه ماه باید سر کلاس حاضر می شدید ، اما مشاور مالی محترم جناب آقای رحیمی مدرس با تجربه و با سواد دوره، کلیه ی مفاهیم و اصول حسابداری را به شیوایی تمام به رایگان در خدمت هم میهنان عزیزمان قرار داده .

دیگر نیازی نیست برای آموزش حسابداری هزینه ای بپردازید، آموزش کاملا حرفه ای و مخصوص بازار کار حسابداری را در اینجا می توانید به رایگان مشاهده نمایید .

با این آموزش ها می توانید به راحتی در هر شرکتی که نیاز به حسابدار دارد مشغول به کار شوید. آموزش ها مخصوص ورود به بازار کار می باشد.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار به صورت 100 درصد عملی و 100 درصد رایگان !!! 

برای شروع سریع آموزش ها می توانید از لیست زیر ، قسمت مورد نظر را انتخاب کرده و مستقیم وارد چرخه آموزشی خود شوید .

 قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
قسمت چهاردهم
قسمت پانزدهم
قسمت شانزدهم
قسمت هفدهم
قسمت هجدهم
قسمت نوزدهم
قسمت بیستم
قسمت بیست و یکم
قسمت بیست و دوم
قسمت بیست و سوم

آموزش انبار

آموزش کامل حقوق و دستمزد

دانلود دروس آموزش حسابداری

برگرفته از کانال آپارات اوا روش. برای دانلود هر درس روی آن کلیک کنید یا دکمه Alt کیبورد را نگه داشته و روی آن کلیک کنید. هر درسی باز نشد در بخش نظرات اعلام کنید تا سریعا مشکل رفع شود:

برای مشاهده بهتر ویدیوها در موبایل، گوشی را افقی نگه دارید. ضمنا لینک دانلود هر ویدیویی روی خود ویدیو قرار دارد. بهتر است وی پی ان روشن نباشد.

درس یک آموزش حسابداری

درس اول

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 1

در این قسمت بعد از معرفی دوره و نحوه پیشبرد موضوع، معادله اصلی حسابداری و اجزای تشکیل دهنده توضیح داده شده. این قسمت برای 2 گروه کارآموز مفید خواهد بود اول دوستانی که قبلا جلسات مفهومی را مشاهده کرده اند و می خواهند بابت یادآوری مجددا موضوعات را دوره کنند. دوم دوستانی که رشته تحصیلی آنها حسابدای بوده و با مفاهیم اولیه آشنایی نسبی دارند. البته تاکید می شود گروه دوم فایل های اصلی را هم مشاهده کنند. لطفا در آپارات ما را بازنشر همچنین لایک و در اینستاگرام لایک کنید تا اگر از دوستان شما نیاز به این دوره ها داشتند، از وجود این دوره ها مطلع شوند.

معرفی علم حسابداری و هدف حسابدار. معادله اصلی حسابداری. این ویدیو به صورت کاملا مفهومی تهیه شده. شاید احساس کنید تکرار بیش از اندازه بوده و شاید احساس کنید مفاهیم اولیه را در دانشگاه آموخته اید. اما حتما به صورت کامل چند جلسه اول را تماشا کنید. هدف از چند جلسه اول ایجاد ساختار ذهنی با توجه به روش و مسیر تدریس است. ایجاد حس مثبت و ساختار ذهنی اولویت اصلی می باشد. حتی اگر کارشناسی حسابداری دارید، تماشا کنید لطفا با ما همراه باشید. برای داشتن دوره ای عالی با بیشترین اثربخشی لازم است که به صورت مستمر و کامل با ما در ارتباط باشید. به همین منظور در سایت زیر، قسمت راه های ارتباطی را به خوبی مطالعه نمایید.

درس دوم آموزش حسابداری

درس دوم
آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 2

در ادامه قسمت اول از جلسه 1 . نقش محوری معادله اصلی حسابداری. تاثیر داد و ستد های مالی بر روی معادله حسابداری. لطفا با ما همراه باشید. برای داشتن دوره ای عالی با بیشترین اثربخشی لازم است که به صورت مستمر و کامل با ما در ارتباط باشید. به همین منظور در سایت زیر، قسمت راه های ارتباطی را به خوبی مطالعه نمایید.
در این بخش از آموزش حسابداری به تفهیم مفاهیمی مکانند سرمایه ، بدهی و دارایی می پردازیم و معادله ی اصلی حسابداری را با هم تمرین کرده و آن را با هم تمرین میکنیم ، معادله اصلی حسابداری یعنی دارایی = بدهی + سرمایه .

دارایی: به تمام داشته ها اعم از دارایی هاییی که برای آنها مقروض هستم و دارایی هایی که برای آنها مقروض نیستم گفته میشود .

سرمایه : دارایی هایی است که برای آنها به کسی مقروض نیستم

شرایط دارایی :

 1. قابلیت اندازه گیری دارد
 2. قابلیت قیمت گذاری است
 3. دارای منافع آتی است

سرمایه چیست؟

سرمایه قسمتی از دارایی است که برای آن به کسی مقروض نیستیم .

هدف حسابدار چیست؟

هدف اصلی حسابدار دادن جوابهای دقیق در مورد مسائل مالی شرکت یا حوزه ای است که در آن فعالیت میکند و به ارائه ی اطلاعات مفید مالی در آن زمینه می پردازد .

درس سوم آموزش حسابداری

درس 3
آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 3

در قسمت سوم از آموزش حسابداری به تمرین و تفهیم بیشتر در مورد مفاهیمی از قبیل دارایی و معادله حسابداری پرداختیم، در این جلسه فهمیدیم که ، دارایی که دو شرط دارد یعنی دارای منافع آتی بوده و قابلیت اندازه گیری در واحد مالی است .
از انواع دارایی و زیر مجموعه های دارایی می توان به :

 1. بانک
 2. صندوق
 3. زمین و ساختمان
 4. اثاثه و منسوبات
 5. وسائط نقلیه (هر چیزی که برای نقل و انتقالات استفاده میشود)
 6. ماشین آلات و تجهیزات (مثل جرثقیل و ماسین آلاتی که برای حمل استفاده نمیشود)
 7. تاسیسات
 8. حسابهای دریافتنی

در این قسمت برخی از اجزای دارایی معرفی شده و تاثیر رویدادهای مالی بر این اجزا بیان شده. حتما تماشا کنید. بارها گفته ام اگر تکرار زیاد است بازهم نگاه کنید تا با آمادگی وارد جلسات بعدی بشویم. حتما در اینستاگرام و آپارات ما را لایک و بازنشر کنید تا همه متقاضیان از وجود این دوره ها مطلع شوند. لطفا با ما همراه باشید. برای داشتن دوره ای عالی با بیشترین اثربخشی لازم است که به صورت مستمر و کامل با ما در ارتباط باشید. به همین منظور در سایت زیر، قسمت راه های ارتباطی را به خوبی مطالعه نمایید.

درس چهارم آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 4

در این بخش به تفهیم بیشتر معاده حسابداری پرداخته شده که بتوانیم برای هر کدام از عوامل اصلی آن یعنی دارایی = بدهی + سرمایه یک جدول بسازیم . در این کلاس یاد گرفتیم که  به صورت زیر عمل کنیم . هرگاه با دارایی سر و کار داشتیم با اضافه شدن آن در قسمت راست می نویسیم و با کم شدن آن در سمت چپ و بالعکس با اضافه شدن بدهی و سرمایه ، این اضافه شدن را در سمت چپ جدول نوشته و کم شدن آن را در سمت راست خواهیم نوشت .

چدول دارایی

جدول دارایی

شرح زیاد کم
جدول بدهی

شرح کم زیاد
 جدول سرمایه

شرح کم زیاد

این ویدیو ادامه جلسه ی دو می باشد. کم کم و قدم به قدم داریم حسابداری رو می فهمیم. حتما تماشا کنید. از امروز وظیفه ی شما شروع شده و بایستی مثال حل کنید. برای این کار از دادوستد های روزانه خود استفاده کنید. در ویدیوی بعدی توضیح خواهم داد که : رشته تحصیلی شما حسابداری نیست و همین باعث می شود که مصاحبه کننده حس خوبی نداشته باشد. بایستی به نحوی آموزش ببینیم و در مصاحبه قوی باشیم که این چالش را مرتفع کنیم. پس عجله نکنید. هفته ای یک الی دو جلسه بیشتر نبینید. فایل ها را کامل مشاهده کنید و جلو نزنید. و خوب تمرین حل کنید. برای درک بهتر آموزش بعدی حل مثال خواهد بود. لطفا با ما همراه باشید.

درس پنجم از آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 5
در این قسمت مثال جامع و کاملی حل خواهد شد.دانشجویان حتما بایستی ساعات گذشته را به خوبی تماشا کرده، متوجه شده و سپس این مثال را تماشا کنند. مانند گذشته هدف، درک و فهم حسابداری بوده و هیچ عجله ای در آن وجود نداشته است. دانشجویان نیز بایستی در آرامش کامل و بدون خستگی قبلی شروع کنند. (یعنی اگر کم خواب یا خسته هستید برای زمان دیگری موکول کنید) حتما دقیقه به دقیقه را تماشا کنید و از خستگی یا جلو زدن تصویر اجتناب کنید. همچنین برای برداشتن فایل های آموزشی به مسیر زیر مراجعه کنید https://drive.google.com/drive/folders/1hqyTlIchLXZuqfgNd-gVzS0S_uJt_Q7R?usp=sharing حتما لایک کرده و بازنشر نمایید تا دیگران و دوستانتان نیز از وجود این کلاس ها مطلع شوند. ما را دنبال کنید تا از انتشار بعدی سریعتر مطلع شوید.

ما در این قسمت از آموزش ، به شرح کامل و حل تمرین های مربوط به زدن سند حسابداری پرداختیم و معادله ی حسابداری را به دو شکل تقسیم کردیم ،
برای دارایی وقتی دارایی زیاد میشود ، زیاد شدنش را در سمت راست می نویسیم و کاهش دارایی را در سمت چپ
برای بدهی و سرمایه: زیاد شدن بدهی و سرمایه را در سمت چپ می تنویسیم و کاهش آن را در سمت راست.
حل تمرین های این بخش بسسیار مهم است ، در این بخش به نحوی کل کار یک حسابدار را خواهیم اموخت و چکیده ی حسابداری در این بخش به منصه ظهور میرسد .

درس ششم آموزش حسابداری

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 6

این ویدیو ادامه جلسه قبل و ادامه حل مثال است. مثالی بسیار جامع تدارک دیده شده تا از داد و ستد های ساده شروع شده و به سمت جلو حرکت کند. حتما بدون جلو زدن و چرت زدن، این فیلم را مشاهده کنید. فایل های آن را از آدرس زیر بردارید و یکبار بدون کمک از جزوه خودتان حل کنید و سپس با استفاده از فایل موجود خودتان آن را تصحیح نمایید. https://drive.google.com/drive/folders/1hqyTlIchLXZuqfgNd-gVzS0S_uJt_Q7R?usp=sharing لطفا با ما همراه باشید. برای داشتن دوره ای عالی با بیشترین اثربخشی لازم است که به صورت مستمر و کامل با ما در ارتباط باشید. به همین منظور در سایت زیر، قسمت راه های ارتباطی را به خوبی مطالعه نمایید.

جلسه ی ششم ، ادامه ی حل تمرین جلسه ی پنجم است که یکی از مهمترین جلسات آموزش حسابداری تا این بخش محسوب میشود ، ما در این بخش با زدن سند حسابداری در اکسل به شناسایی و تفهیم بیشتر انواع حساب و روش تفکیک حسابها آشنا می شویم . حسابداری بر یک پایه بنا شده و آن شناسایی انواع حسابهاست و جلسه ی فوق با دارا بودن انواع مختلفی از مثالهای متنوع به این امر پرداخته است .

 

درس هفتم آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 7

در این قسمت هزینه و درآمد تعریف شده و علت ایجاد این حساب ها بیان شده. همچنین عنوان شده که چگونه می توان بر سودآور یا زیانده بودن فعالیت ها پی برد. شایسته است که دانشجویان این قسمت را بیش از یکبار تماشا کنند. برخی از دوستان اشاره می کنند که چرا سود و زیان منفی نوشته نشد و این باعث سردرگمی شده. در جلسات بعدی که حل مثال است، این ابهام برطرف خواهد شد. حتما ما را دنبال کرده و آموزش ها را لایک و بازنشر کنید تا همگان از وجود این دوره ها مطلع شوند.

در این درس از آموزش حسابداری یاد گرفتیم که :
دارایی = بدهی + سرمایه ، و هر چیزی که در سمت راست معالده ی حسابداری باشد ، با افزایشش ، بدهکار میشود و بدهی و سرمایه با افزایششان ، بستانکار میگردند .
باید بدانیم سرمایه و یا همان ثروت، چیزی است در مقابل آن هیچ بدهی ای نداریم .
اینکه بدانیم چیزی که خریده ایم ، در کدام قسمت از معادله س حسابداری نوشته خواهد شد، باید به این سوال جواب بدهیم که آیا این چیزی که خریداری کرده ایم قابلیت فروش به غیر را دارد ؟ فرض کنید سوار تاکسی شده اید و مبلغی به عنوان کرایه پرداخت کرده اید، و حال می خواهیم این معامله را در سند حسابداری ثبت کنیم،
صندوق به مبلغ کرایه ماشین بستانکار و در مقابلش سرمایه به مبلغ کرایه بدهکار میگردد. حال چرا این تراکنش بر روی سرمایه تاثیر گذاشت؟ جوابش همان جواب سوالی است که آیا سوار شدن به ماشین را می توانم به غیر فروشم؟
وقتی جوابش خیر باشد، یعنی من در مقابل کاری که انجام شده است چیزی دریافت کرده ام که نمیتوانم بفروشم و این یعنی مستقیم بر روی سرمایه تاثیر خواهد گذاشت .

 1. هزینه چیست؟ هزینه یعنی کاهش سرمایه در اثر فعالیت
 2. درآمد چیست؟ درآمد یعنی افزایش سرمایه در اثر فعالیت

ما برای تسهیل و کاهش تراکنش بر روی سرمایه ، حسابهای هزینه و در آمد را از سرمایه جدا میکنیم و در انتها تفاضل این دو حساب با یکدیگر را به حساب سرمایه انتقال میدهیم . این انتقال به صورت زیر عمل میکند که با یک سند سود و زیان ب این دو حساب را صفر میکنیم و مانده آن را به سرمایه منتقل میکنیم .
در اصل حسابها در حسابداری 5 طبقه هستند که به ترتیب در زیر آمده :

 • دارایی
 • بدهی
 • سرمایه
 • درآمد
 • هزینه

حسابهای درآمد و هزینه که در انتها بسته شده و حساب سرمایه منتقل میکنیم را حسابهای موقت یا سود و زیانی می نامیم .
توجه کنید، اگر زیر حسابی ، حساب اصلی را افزایش دهد ، بدهکار و بستانکار شدن آن مثل حساب اصلی است . یعنی درآمد که با افزایشش ،حساب سرمایه را افزایش میدهد، مثل سرمایه بدهکار و بستانکار میگردد، سرمایه هم در سمت چپ معادله حسابداری است و این یعنی با افزایشش بستانکار میگردد و با کاهشش بدهکار میگردد و هزینه که کاهنده ی سرمایه است، برعکس سرمایه بدهکار و بستانکار میشود، یعنی با افزایش هزینه این حساب بر عکس سرمایه بدهکار شده و با کاهش هزینه بستانکار میگردد .

درس هشتم آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 8
قسمت هشتم از آموزش حسابداری به حل تمرین پرداخته و مفاهیمی مانند حسابهای پرداختنی و اسناد پرداختنی را یاد گرفتیم .
 • حسابهای پرداختی: قرضهایی که در مقابل آن چک ، سفته و سندی ارائه ندادیم
 • اسناد پرداختی: قرضهایی که در مقابل آن چک ، سفته و هر سند معتبر و محکمه پسندی را ارائه داده ایم .

 

در این ویدیو مثال قبل حل شده . اما با این تفاوت که درآمد و هزینه در آن دخیل شده تا مفهوم کاملتری نسبت به آنها درک کنیم. شایسته است دانشجویان مانند گذشته بدون خستگی و با انگیزه ویدیو را کامل مشاهده کنند. لطفا با نظرات خود ما را در ارایه های بهتر یاری کنید. در آپارات و اینستاگرام ما را لایک و باز نشر کنید تا همگان از وجود این کلاس ها مطلع شوند. ما هیچگونه تبلیغاتی در هیچ فضایی نداشته، و امیدواریم با کیفیت مناسب، دانشجویان ما را به دیگر دوستان معرفی نمایند. فایل های آموزشی نیر در سایت زیر است. https://drive.google.com/drive/folders/1hqyTlIchLXZuqfgNd-gVzS0S_uJt_Q7R شاد و موفق و پیروز باشید.

 

 

درس نهم آموزش حسابداری

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 9

در این ویدیو آموزشی به بررسی و تمرین نحوه ی ثبت اسناد حسابداری در دفاتر کل و یا حسابهای کل پرداخه شده است ، با حساب حقوق پرداختنی که یک نوع حساب پرداختنی است آشنا شدیم و به این نکته رسیدیم که در حسابداری چیزی بنام منفی نداریم و هرگاه خواستیم از علامت منفی استفاده کنیم به جای آن آن عدد را داخل پرانتز نشان میدهیم و این یعنی منفی شده و در این مرحله بهتر است بدهکار و بستانکار شدن مانده حساب ها را به ریز بر روی کاغذ بنویسید تا مفاهیم به صورت کامل جا افتاده و تعمیق یابد .

در این ویدیو ادامه حل مثال را خواهیم داشت تا درآمد و هزینه و نحوه تعیین سود وزیان را به خوبی درک کنیم. حتما بعد از پایان مشاهده در کاغذ (خارج از اکسل) مثال را حل کرده و با پاسخ موجود، خود را تصحیح نمایید. برای تهیه فایلهای آموزشی به نشانی زیر مراجعه نمایید. https://drive.google.com/drive/folders/1hqyTlIchLXZuqfgNd-gVzS0S_uJt_Q7R ما را دنبال کرده و آموزش های مارا لایک و بازنشر نمایید. برای ارتقا سطح علمی دوستان و جامعه، ما را به دیگران معرفی نمایید.

 

درس دهم آموزش حسابداری

آموزش حسابداری بازار کار _ اصول حسابداری 1 قسمت 10

در این ویدئو ابتدا نحوه برخورد با مطالبات عنوان شده. نحوه تشخیص دارایی جاری از غیر جاری بیان شده و نمونه هایی از آنها بیان شده. سپس انواع اجناس و کالاهایی که در شرکتها وجود دارند تشریح و طبقه بندی شده است. در نهایت حساب های نقدینگی بیان شده و نحوه مدیریت و تعریف تنخواه ذکر شده است.

در این جلسه فراگرفتیم که اجناس موجود در کالا به چند بخش تقسیم شده است .

اجناس

 • ملزومات و لوازم یدکی
  شروط:
  1: کالاهایی که از بیرون خریداری شده
  2: در اثر استفاده تمام میشود (مانند ماژیک ، تسمه ماشین و …)
 • دارایی ثابت مشهود
  شروط:
  1: برای استفاده خودمان خریداری شده
  2: در اثر استفاده تمام نمی شود (مانند : ماشین، تجهیزات و ماشین آلات تولید)
 • موجودی کالا
  شروط:
  1: کالایی که خریدیم تا بفروشیم، مثل ماشین در نمایشگاته ماشین، کتاب در کتاب فروشی
 • سرمایه گذاری
  1: کالایی خریدیم که یک روزی سود کند و بفروشیم، مثل زمین که مثلا 5 سال دیگه گران میشه و میفروشیم

نکته : لوازم یدکی لوازمی است که ارزش کمی دارد ولی شرایط دارایی ثابت را دارد، به همین خاطر جز دارایی ثابت حساب نمی شوند هر چند در حال استفاده تمام نمیشوند ، مانند آچار فرانسه .

 

موجودی کالا

موجودی کالا در شرکتها نیز دارای تقسیم بندی های مختلفی است که در ادامه به آن می پردازیم :

 1. کالای بازرگانی
  کالا و اجناسی که خریداری شده و به همان صورت فروخته میشود، مانند تلویزیون در فروشگاه
 2. مواد اولیه
  کالایی که از بیرون خریداری شده و قرار است به خط تولید برود (مانند زعفران فله که قرار است در خط تولید بسته بندی شود)
 3. کالای نیم ساخته
  کالایی که از خط تولید گرفتیم(مقداری از تولید بر روی آن انجام شده) و قرار است مجددا به خط تولید برود (مانند درب تولید شده خودرو ، که قرار است به خط تولید برگردد و بر روی ماشین مونتاژ گردد).
 4. محصول
  کالایی که از خط تولید گرفتیم و دیگر قرار نیست به خط تولید برگردد.
 5. کالای در جریان ساخت یا کار در جریان
  کالاهایی که الان بر روی خط تولید هستند و در جریان تولید قرار دارند.

ما یک نوع دارایی هم داریم که دارایی در جریان ساخت است، مانند ساختمان که در حال ساخت است .

شرکتها
شرکتها از منظر حسابداری به سه دسته تقسیم می شوند :

 1. شرکتهای خدماتی
  شرکتهایی که موجودی کالا ندارند، مثل آموزشگاههای مختلف
 2. شرکتهای بازرگانی
  شرکتهایی که همان جنسی را که می خرند را می فروشند، یعنی در موجودی کالا فقط کالای بازرگانی را دارند .
 3. تولیدی
  شرکتهایی که جنس و کالایی را که می خرند تبدیل به کالای دیگری می کنند و میفروشند .

 

 

آموزش حسابداری درس یازدهم

 

در این ویدیو به صورت کامل مطالبات و بدهی شرکت و انواع آن مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفته. مانند همیشه موضوع بسیار مفهومی و مفصل توضیح داده شده است. دانشجویان توجه کنند که هدف این کلاسها تنها آموزش حسابداری نمی باشد. بایستی به صورت کامل و مفهومی حسابداری را درک کرد تا در محیط کار و جلسه مصاحبه بتوان به راحتی چالش ها را پاسخگو باشیم. از همین رو شایسته است که این کلاس و ویدیو به صورت کامل و بدون خستگی مشاهده گردد و بابت تکرار زیاد مطلب نبایستی فیلم را جلو بزنید. مطمین باشید اگر قدم به قدم با ما همراه باشید، یک حسابدار قوی خواهید بود. در پایان دوره آزمون بسیار سختی گرفت خواهد شد و وقتی که شما تونستید به راحتی آن را حل کنید، لذت واقعی آموزش را درک خواهید کرد. در ویدیو بعدی که ادامه این کلاس است، همراه با مثالی نحوه برخورد و مدیریت دارایی ها توضیح داده خواهد شد.

این جلسه به تمرین هایی مربوط به مطالبات پرداختیم و انواع پیش پرداخت ها را در حسابداری بررسی کردیم

اسناد دریافتنی : طلبهایی که در قبالش چک و سفته داریم و دست خودمان است .

ساناد در جریان وصول : طلبهایی که در ازاش چک و سفته داریم و این اسناد در دست خودمان نیستو به حساب خوابانده شده و نزد بانک است .

برخی از شرکتها چکهای برگشتی را در اسناد دریافتنی ثبت نمیکنند و برای آنها یک حساب مجزا بنام اسناد واخهواهی شده ثبت میکنند تا رفتارشان در مورد چکهای تازه دریافت شده و چکهای برگشتی فرق کند .

پیش پرداخت : پیش پرداخت جزء دارایی ها محسوب میشود وبرای این است که بجای پول جنس و یا خدمت قرار است بگیریم .

پیش دریافت : جزء بدهی هاست و قرار است بجای آن جنس و یا خدمت ارائه دهیم .

درس دوازدهم آموزش حسابداری

 

دانشجویان به صورت کامل و بدون خستگی این ویدیو را مشاهده نمایند. همچون گذشته مباحث، کاملا مفهومی موضوع توضیح داده شده و هدف تنها آموزش نیست تا دانشجویان در محیط کار و در مصاحبه کاری بدون هیچ مشکلی ، چالش ها را برطرف نمایند. مطمین باشید پس از پایان کلاس ها، یک حسابدار بسیار قوی خواهید بود و تنها شرط آن همراه بودن با ما است.

درس سیزدهم آموزش حسابداری

 

برای این کلاس، لازم است که جلسات قبلی را به خوبی آموزش دیده باشیم. اصل های حسابداری به همراه مفروضات عنوان و توضیح داده شده. نحوه تهیه صورت های مالی بابت شرکت های خدماتی عنوان شده است. در جلسه بعد، نمونه سوال بسیار سخت و کاملی را از ابتدا تا انتها حل خواهیم کرد.

 • هزینه ی استهلاک : هزینه ی داغون شدن یک وسیله است مثلا ماشین 10 ساله مستهلک میشود و باید برای آن هر ساله 10% از مبلغ ماشین را کم کنیم و قیمت آن هر ساله ده درصد کمتر گردد.

هزینه ی استهلاک را در سمت چپ و بستانکار می نویسیم چون ارزش دارایی را کم میکند .

نکته :
زیر حسابها یا قلکهایی که برای حسابها درست میکنیم اگر افزاینده ی حساب کل باشند مانند همان حساب بد و بس میشوند و در غیز اینصورت برعکس رفتار خواهند کرد .

 • استهلاک انباشته یعنی جمع مبلغ داغون شدن آن مورد . یعنی جمع هزینه ی سالهای مختلف .

ماده 149 قانون مالیات مستقیم به نحوهی استهلاک و مستهلک کردن یک جنس اشاره دارد .

توجه : اگر هزینه ای برای یکسال است و ما آن را به یکباره پرداخت میکنیم ، در هنگام ثبت باید آن را پیش پرداخت در نظر بگیریم . مثلا اگر ماشینی را بیمه میکنید باید سندآن به این صورت زده شود که :
پیش پرداخت بیمه 100 ریال بد ، حسابهای پرداختی یا بانک 100 ریال بس .

فرض کنید ماشینی را در تاریخ 1/8/1401 بیمه کرده ایم ، هزینه بیمه شده است 12 ریال ، حال هنگام ثبت در موعد پرداخت به عنوان پیش پرداخت ثبت میشود، و در پایان سال ، مبلغ بیمه تقسیم بر 12 و ضربدر تعداد ماههایی که از بیمه استفاده شده است می کنیم . ماه 8 تا 12 میشود 5 ماه ، پس فرمول آن به این صورت می باشد .

12*5/12= مبلغ بیمه ی استفاده شده تا آخر برج 12

 • نکته : هزینه هایی که تابعی از زمان در آنها دخیل است را به نسبت یکسال حساب میکنیم و کل هزینه را به 12 تقسیم میکنیم تا مبلغ هر ماه استخراج گردد .

توجه : هزینه ها پایان هر سال حتما باید محاسبه و ثبت شوند .

درس چهاردهم آموزش حسابداری

 

در تکمیل چرخه حسابداری شرکت های خدماتی، مثالی را حل کرده و در آن نیز نکات مهمی مطرح شده که اهم آن عبارتند از: شناسایی و تبدیل بدهی بلند مدت به کوتاه مدت. تاثیر فرض تفکیک شخصیت بر حسابداری نحوه شناسایی و اصلاح اشتباهات حسابداری تهیه گزارش تراز به صورت 4 ستونی و 2 ستونی. در جلسه بعدی این مثال تکمیل و نکات بسیار خوب ، مهم و کلیدی ارایه خواهد شد.

در این قسمت از آموزش حسابداری ،به تمارین مهم در خصوص آموزشهایی که دیده ایم پرداخته شده است . از ثبت سند افتتاحیه در حسابها گرفته تا تنظیم ترازنامه و گزارش ترازش 4 ستونه .

گزارش تراز 4 ستونه که به آن گزارش تراز ، یا تراز آزمایشی هم گفته میشود متشکل از 4 ستون و یک ستون که نام حساب در آن ذکر شده است می باشد . تراز آزمایشی به صورت زیر خواهد بود

نام حساب گردش مانده
بدهکار بستانکار بدهکار بستانکار
جمع بدهکار جمع بستانکار جمع بدهکار جمع بستانکار

گزارش تراز در اصل مانده ی انتهایی حسابها را در یک صفجه نمایش میدهد ، حتما باید جمع مانده بدهکار و جمع مانده بستانکار برابر بوده و همچنین جمع گردش بدهکار و جمع گردش بستانکار با هم برابر  باشد .

توجه: پس از زدن و قطعی کردن اسناد و تهیه صورت سود و زیان نمی توان اسناد را تغییر داد و باید یک سند دستی به عنوان اصلاحیه ثبت کنیم.
پیدا کردن مغایرت ها اکثرا با تفاضل اختلاف بین جمع مانده بد و بس و تفاضل جمع گردش بد و بس به دست می آید ، اگر حسابی اشتباه بد یا بس شود نیز این تفاضل دو برابر می گردد و باید دنبال این عدد یا تقسیم بر 2 عدد تفاضل در اسناد بگردیم .

قسمت پانزدهم آموزش حسابداری

 

در ادامه جلسه قبل، ادامه مثال حل شده.
در این جلسه با تراز آزمایشی وتراز اصلاحی و تراز اختتامیه آشنا می شویم.
نحوه ترتیب دهی در گزارشات مالی بیان شده.
علت اینکه بعضی از حساب ها نام سود و زیان دارند بیان شده.
همچنین نحوه استفاده از اکسل در حسابداری نیز نشان داده شده است.
این قسمت بسیار پربار و غنی می باشد به همین دلیل نیاز است دانشجویان و کارآموزان، با استراحت کامل و بدون خستگی به تماشای این ویدیو کن اقدام کنند تا از تمام مطالب آن استفاده کنند.
به هیچ عنوان فیلم را جلو نزنیدو به صورت کامل تماشا نمایید.

قسمت شانزدهم آموزش حسابداری

 

در ادامه ویدیو قبل، مثال جامع شرکت های خدماتی را حل کرده ایم. عملیات بستن حساب ها و سند اختتامیه و صورت سود و زیان و صورت سرمایه و ترازنامه (صورت وضعیت مالی) به طور کامل انجام شده. از آنجایی که ممکن است مسئولیت تهیه گزارشات بر عهده شما شود، لازم است به دقت این ویدیو تماشا گردد. همچنین در طول حل این سه جلسه، تلاش شده تا برخی کاربرهای اکسل نیز نشان داده شود. دانشجویان حتما و حتما و حتما بایستی این مثال را بدون تقلب در کاغذ حل کرده و سپس با استفاده از فایل آموزشی، برگه خود را تصحیح نمایند تا متوجه مشکل خود شوند. اگر بحثی را به یاد نداشتید، به هیچ عنوان تقلب نکنید و ادامه مثال را پیش ببرید و در پایان حل مثال به پاسخنامه مراجعه نمایید.

قسمت هفدهم آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری شرکت های بازرگانی به صورت کاملا مفهومی و روان. این جلسه کاملا مفاهیم را توضیح داده و تاکید فراوانی بر درک مطلب دارد. اهم موارد مطح شده عبارت است از: دلیل استفاده از روش ادواری و همچنین اصطلاحات موجود در این حیطه. دانشجویان حتما بیستی جلسات قبل را مشاهده کرده و تمرین های ارایه شده حل کرده باشند و سپس وارد این جلسه شوند. بدون عجله و در آرامش و بدون خستگی قبلی مشاهده کنید تا در ادامه کلاس با مشکل مواجه نشوید. در جلسه بعد، نکات باقی مانده شرکت های بازرگانی را ادامه خواهیم داد. بنابر این منتظر ما باشید.

قسمت هجدهم آموزش حسابداری

 

در ادامه بحث حسابداری شرکت های بازرگانی به روش ادواری، انواع عوامل کاهنده و افزاینده مربوط به خرید و فروش توضیح کامل داده شده و به صورت کاملا مفهومی، نحوه بدست آوردن مانده ریالی موجودی پایان دوره توضیح داده شده است. دانشجویان لازم است ابتدا به صورت کامل، جلسه قبل را مشاهده و درک کرده باشند تا در این جلسه با مشکل مواجه نگردند. حتما کلاس ها را در رایانه تماشا کرده و به صفحه کوچک موبایل بسنده نکنید. در جلسه بعد نحوه ارایه صورت سود و زیان در شرکت های بازرگانی توضیح داده خواهد شد.

قسمت نوزدهم آموزش حسابداری

 

در این ویدیو به تهیه صورت سود و زیان در شرکت های بازرگانی به روش ادواری پرداخته شده. مفهوم کالای آماده برای فروش و همچنین مفهوم بهای تمام شده کالای فروش رفته توضیح داده شده. قبل از تماشای این جلسه حتما بایستی جلسه قبل مشاهده و درک شده باشد. در جلسه بعد مثال کامل شرکت های بازرگانی به روش ادواری حل خواهد شد. بنابراین لازم است به دقت سه جلسه اخیر تماشا و درک شود. ما را دنبال کنید لایک و بازنشر کرده و در مورد ارایه بهتر نظر داده و ما را یاری کنید.

قسمت بیستم آموزش حسابداری

 

در ادامه مبحث حسابداری شرکت های بازرگانی به روش ادواری، مثال جامع و سختی طراحی گردیده و شما شاهد حل آن خواهید بود. نکته اول اینکه در کتب اصول یک، مثال ها دارای یک کالا بوده و همچنین عوامل افزاینده و کاهنده ای همراه ندارند تا با نحوه ی تسهیم آن ها آشنا باشیم از همین رو ساده تر به نظر می رسند اما پاسخگوی بازار کار نیستند. در این ویدیو با کاردکس کالا آشنا شده نحوه حسابداری با بیش از یک کالا آشنا می شویم و همچنین به صورت نمونه هزینه حمل را بر کالا های مختلف سرشکن خواهیم نمود. نکته دوم اینکه در قسمت محاسبات مبلغ نهایی اشتباه شده و در آن هزینه حمل اضافه نشده. لازم به ذکر است که فقط فرمول دهی اکسل اتباه شده و تاثیری در روند و نحوه ایجاد نمی کند اما طبق قولی که داده بودیم، فایل ها کارگردانی نشده بوده و از اصلاح آن پرهیز کردیم تا در قسمت بعد، به صورت کامل توضیح داده و تصحیح نماییم. از آنجایی که این قسمت نسبت به قسمت های قبل پیچیده تر شده، حتما نظر بدهید و بنویسید که متوجه شدید یا نیاز به توضیح بیشتر وجود دارد.

جلسه بیست و یکم آموزش حسابداری

 

 

این جلسه به حل مسائل مختلف حسابداری دانشگاه پیام نور پرداخته شده است .

 

جلسه بیست و دوم آموزش حسابداری

 

در ادامه جلسه قبل، مثال جامع حسابداری شرکت های بازرگانی به روش ادواری ادامه داده شده است. لازم به ذکر است که قبل از مشاهده جلسات قبل ، اقدام به مشاهده این جلسه نکنید. ام موارد مطرح شده به قرار زیر است: شناسایی مبلغ موجودی پایان دوره شناسایی سود و زیان فروش کالا. بستن حساب های فروش و خرید و درآمدها و هزینه ها تهیه تراز اختتامی در جلسه بعد، صورت های مالی در شرکت های بازرگانی به روش ادواری گفته خواهد شد.

جلسه بیست و سوم آموزش حسابداری

 

در ادامه حل مثال جامع حسابداری شرکت های بازرگانی به روش ادواری، در این جلسه صورت های مالی از جمله سود و زیان، صورت سرمایه و ترازنامه تهیه و ارایه گردید. ارتباط صورت سود و زیان با حساب کل سود و زیان و همچنین ارتباط صورت سرمایه با حساب کل سرمایه مطرح گردید. نحوه محاسبه مالیات بر درامد مطرح گردیده و انواع هزینه ها و درآمدها به تفیکی عملیاتی و غیر عملیاتی به صورت مختصر اشاره شد. درضمن در طول حل مثال جامع تلاش شده تا استفاده از اکسل نیز به خوبی مشاهده شود تا علاوه بر بحث جاری حسابداری، با نحوه استفاده از حسابداری نیز آشنا شوید. به همین جهت جلساتی بسیار جالب و پر بار و غنی به وجود آمده. بسیاری از اطلاعات حسابداری را می توانید از منابع دیگر به صورت ساده بدست آورید. این موضوع نیز نیازمند تمرین و استمرار دارد به همین دلیل از شما می خواهم جواب این سوال را برای من ارسال کنید. چرا و بر اساس کدام قانون مالیات بر عملکرد شرکت های بورسی 22/5 درصد درنظر گرفته شده؟ دانستن این موضوع بسیار مهم است چون با نحوه محاسبه درصد های قانونی آشنا خواهید شد بنابراین حتما پیگیر شده و در اینجا جواب دهید.

همراهان ارجمند آموزش حسابداری که در این صفحه به رایگان قرار داده شده، از بهترین اموزش های موجود در زمینه حسابداری هست که شما رو به یک حسابدار خبره تبدیل میکنه، حتما آموزش ها رو به ترتیب و از روی همین صفحه ببینید ، این صفحه به صورت دائم در حال آپدیت بوده و آموزشها و محتویات آموزشی ما به روز میشه ، برای دیدن بخش های مختلف آموزش های حسابداری اینحا کلیک کنید


آموزش انبار به صورت کارگاهی ، جامع ترین آموزش انبار

آموزش حسابداری رایگان با فیلم رایگان و pdf

آموزش رایگان حسابداری با فیلم و جزوه pdf

دانلود یک جزوه PDF آموزش حسابداری

 

همچنین اگر شما در یک کارخانه یا کارگاه تولیدی کار می کنید ، می توانید از خدمات فروش عمده لباس کار بهره بگیرید .

 

 

دانشمندان علوم را به دو دسته ی بزرگ تقیسم کرده اند . که عبارتند از :

 1. علوم ریاضی و تجربی
 2. علوم انسانی

علومی که از آن به ریاضی و تجربی یاد میشود علومی است که دارای قوانین همیشه ثابتی است که امکان رد خور در آن نیست ، یعنی در فیزیک کوانتوم سرعت نور همیشه برابر با یک عدد خاص است و … یعنی بر اساس قوانین متقن پایه ریزی شده ، اما علوم انسانی ، علومی است که توسط انسانها ساخته شده و همیشه تابعی از رفتارهای انسانها در آن دخیل است، حسابداری یکی از علومی است که توسط انسانها کشف و تولید شده .

حسابداری هم چندین اصل مهم دارد که یکی از آنها اصل بهای تمام شده ست ، یعنی این کالا یا جنسی که خریداری شده و یاتولید شده برای ما چند تمام شده است ؟ یعنی با تمام هزینه های اصلی و فرعی آن .

از مفرضات حسابداری هم می توان به واحد سنجش اشاره کرد ، ما همه چیز را با پول می سنجیم ، یعنی همه چیز در واحد مبلغ خلاصه میشود .

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری

حسابداری در واقع یک سیستم است که در آن فرآیند جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش‌های مالی و صورت‌های حسابداری در شکل ها و مدلهای خاص انجام می گیرد. حسابداری برای این است که افراد ذی نفع درون سازمانی مثل مدیران سازمان و یا برون سازمانی مثل بانک ها، مجتمع عمومی سازمان مورد نظر و یا مقامات مالیاتی بتوانند از این اطلاعات استفاده کنند. شرکت، سازمان ها یا بیزینس های خصوصی همواره برای ساماندهی امور مالی کسب و کارشان نیازمند حضور یک حسابدار ماهر هستند. در این مقاله به شما خواهیم گفت از چه مسیری حسابدار شوید و هر آن چیزی که برای موفقیت در این رشته لازم دارید را بررسی خواهیم کرد.

 • آموزش حسابداری pdf
 • آموزش حسابداری رایگان pdf
 • دانلود رایگان آموزش حسابداری
 • فیلم آموزش حسابداری
 • آموزش حسابداری در منزل
 • آموزش حسابداری فروش pdf
 • سایت آموزش حسابداری
 • آموزش سریع حسابداری

یادگیری حسابداری

1- یادگیری حسابداری در مدرسه

اگر شما در مدرسه به سن انتخاب رشته رسیده اید. شاید با این جمله که “در رشته ای تحصیل کن که بازار کاری خوبی داشته باشد” روبرو شوید. رشته حسابداری یکی از رشته های پرمتقاضی و پرطرفدار در دبیرستان است. شما در مدرسه فن شناسائی ، جمع آوری ، ثبت ، اندازه گیری ، طبقه بندی ، تائید و خلاصه سازی ، تفسیر اطلاعات مالی یک شرکت را یاد خواهید گرفت.

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

2- یادگیری حسابداری در دانشگاه

شما در دانشگاه مفاهیم بیشتری از حسابداری را فرا خواهید گرفت و برای ورود به بازار کارحرفه ای آماده میشوید. در دانشگاه علاوه بر دروس تئوری، نرم افزارهای کاربردی نیز آموزش داده میشود.

3- یادگیری حسابداری در آموزشگاه ها

آموزشگاه های زیادی را میتوانید پیدا کنید که دوره های تخصصی حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته را برگزار میکند و بعد از اتمام دوره مدرک معتبر برای شما صادر میشود. ما در وب سایت نرم افزار حسابداری ایران گیگ را پیشنهاد می کنیم که هر جای ایران هستید می توانید در کلاسهای آنلاین آن شرکت کنید و مدرک بگیرید و حسابداری را هم یاد بگیرید با بهترین قیمت. همچنین برای دریافت گواهینامه استفاده از نرم افزار حسابداری ایران گیگ می توانید از طریق ارتباط با ما ارتباط بر قرار کنید .

مهارت هایی که یک حسابدار باید داشته باشد

1- تجزیه و تحلیل برای صدور اسناد حسابداری

یک حسابدار باید درک و شناخت درستی از سیستم اطلاعاتی در حسابداری داشته باشد و به درستی بداند که وظیفه اش در این سیستم چیست . از پایه‌ای ترین مهارت‌های حسابداری ، می‌توان مهارت تجزیه و تحلیل آثارو رویدادهای مالی را بر روی عناصر اصلی حسابداری نام برد که در حقیقت بر اساس معادله حسابداری تعریف می‌شوند .

2- کار با نرم افزار Excel

یکی از مهمترین وظایف حسابداران در سیستم اطلاعاتی حسابداری تولید و ارائه گزارشات مالی است. یکی از ابزارهای پر کاربرد و دارای قابلیت‌های بالا که در سیستم اطلاعاتی قرار می گیرد ، نرم افزار Excel است. در حرفه حسابداری ، حسابدارانی که توانمندی سطح بالا در استفاده از برنامه Excel را دارا هستند ، مزیت رقابتی بیشتری نسبت به سایر حسابداران دارند . اکسل را از اینجا رایگان یاد بگیرید

3- توانایی استفاده از قوانین و مقررات مالیاتی ، بیمه و کار و تجارت

حسابدار در سیستم اطلاعاتی حسابداری موظف است موازین قانونی را رعایت کند. آگاهی از تکالیف مقرر در قانون مالیاتهای مستقیم ، قانون مالیات بر ارزش افزوده و تجارت و سایر قوانین مرتبط برای حسابداران ضرورتی انکار ناپذیر است. این مهارت در نوع خود مهم و یادگرفتن و برای موفقیت و پیشرفت در حسابداری مورد نیاز است.

4- مهارت محاسبه حقوق و دستمزد، بیمه و مالیات کارکنان

حسابداران از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح فعال در سیستم اطلاعات حسابداری لازم است مبانی قانونی حقوق و دستمزد ، حداقل حقوق پایه ، مزایای قانونی ، کسور قانونی ، نحوه محاسبه حقوق و دستمزد را نیز فرا بگیرند.

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

5- تهیه و ارسال اظهار نامه مالیات بر درآمد

اطلاع از مبانی قانونی اظهارنامه عملکرد ، نرخ های مالیات بر درآمد ، مواعد قانونی ارسال آنها ، نحوه تکمیل ، نحوه دسترسی به این اظهارنامه‌ها و تهیه اطلاعات مورد نیاز برای درج ، جرائم متعلقه در صورت عدم تهیه و ارسال ، از نکات فوق العاده مهمی است که حسابداران باید آنها را بدانند.

6- تهیه و ارسال گزارش فصلی خرید و فروش

فرآیند تهیه و تکمیل و ارسال تکلیف قانونی گزارش صورت معاملات فصلی از طریق نرم افزارهای تهیه شده از طرف سازمان امور مالیاتی بصورت آنلاین و آفلاین انجام می گیرد . بنابراین هر حسابداری که در شرکتها و موسسات و سازمانهای دولتی و نهادهای عمومی کشور مثل شهرداری ها مشغول بکار لازم است مهارت نحوه تهیه و تکمیل صورت معاملات و ارسال از طریق نرم افزارهای مربوطه را بداند.

7- مهارت ثبت دفاتر قانونی

در اولین گام آموزش حسابداری ، دانشجویان ، نحوه‌ی ثبت‌های حسابداری در دفاتر روزنامه و کل را آموزش می بینند ، اما متاسفانه بعد از فارغ التحصیل شدن مهارت کافی برای ثبت دفاتر قانونی را ندارند.

8- محاسبات مالیاتهای تکلیفی

یکی از مهارت‌های که تاکید می شود حسابداران در آن تبحر و تسلط خوبی پیدا کنند. مهارت محاسبات مالیاتهای مربوط به اجاره املاک ، ماشین آلات ، مالیات حق‌الزحمه موضوع تبصره ۱ و ۲ ماده ۸۶ اشخاص حقیقی ، مالیات اشخاص خارجی موضوع ماده ۱۰۷ ، مالیات تکلیفی مربوط به آرژانس‌های هواپیمایی ماده ۱۱۳ و ماده ۴۸ ق.م.م می‌باشد .

9- مهارت کار با کامپیوتر و اینترنت

کلیه شرکتها و موسسات برای سرعت بخشیدن به امور مالی و حسابداری خود از ابزارهای نوین طراحی و تولید شده بخصوص حسابداری استفاده می کنند. هم اکنون حسابدارانی که مهارت و توانایی خیلی خوب و موثر در بکارگیری کامپیوتر و اینترانت در اجرای عملیات حسابداری دارا هستند ، عملیات حسابداری را موفق‌تر و کارها با سرعت بیشتری پیش می برند .

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزار حسابداری برای رصد مستمر و مداوم و اثربخش معاملات مالی درون یک سازمان بوده و معمولا پکیج های پنج گانه ای را دنبال می کند که عبارتند از: دفتر کل، حساب های دریافتی، حساب های قابل پرداخت (بستانکار)، حقوق و دستمزد و گزارش گیری جامع مبتنی بر نیاز های مدیریت ارشد.

1- نرم افزار حسابداری ایران گیگ : نرم افزاری برای بررسی حساب و کتاب از چک و خزانه گرفته تا دریافت و پرداخت و انبار و گزارش بیمه و دارایی. ایران گیگ یکی از بهترین نرم افزار های حسابداری است که به نحوی می توان آن را یک ERP توسعه یاقته به همراه سیستم MRP در نظر گرفت .

2- محض: این نرم افزار حسابداری محض، ویژه کسب و کارهای سنتی است که امنیت خوبی دارد.

3- تاویرا: این نرم افزار حسابداری برای کارگاه های تولیدی مناسب بوده و از مدیریت چک تا کنترل هزینه ودریافت و پرداخت را به آسانی انجام میدهد و پشتیانی رایگان دارد.

4- هلو (پیشنهاد ما): فرداد یک نرم افزار شرکتی است که در اصناف مختلف همچون تولیدی ، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری نرم افزاری یکپارچه عرضه می کند. (آموزش کامل و رایگان در اینجا)

5- اصناف: نرم افزار تخصصی و ویژه اصناف بوده و ارزان است.

6- شایگان سیستم: نرم افزاری برای مدیریت کلیه عملیات حسابداری و انبارداری و خزانه داری که امکان گزارش گیری متنوع دارد.

7- کاوش: پاسخ گویی به نیازهای مدیریت مالی مبتنی بر استاندارد های اداره دارایی و بیمه و رابط کاربری آسان.

8- رایگان فکر: پاسخ گویی به نیاز های خرده فروشان و عمده فروشان و مراکز پخش مویرگی و عملیات بازاریابی.

9- نرم افزار erp آرین سیستم: شرکت آرین سیستم تولید کننده نرم افزار erp است که از سال ۱۳۸۹ محصول ArianERP خود را در صنایع مختلف به بازار ارائه داده است.

10- نرم افزار جامع حسابداری سود آور: سیستم جامع مالی و تجاری تحت WINDOWS که برای استارت آپ ها و کسب و کار های کوچک مفید است.

11- حسابداری ابری و تحت وب نیکراد: مدلی جامع برای اتوماسیون مالی و صنعتی با تکنولوژی تحت وب که فرآیند مدار و توسعه پذیر و مقیاس پذیر می باشد.

12- حسابداری پارسیان (پیشنهادی): نرم افزار حسابداری پارسیان امکان دسترسی به اطلاعات را از راه دور فراهم کرده و فضای ابری، سرعت و یکپارچگی خدمات را افزایش می دهد. و یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری در ایران می باشد. (آموزش کامل و رایگان حسابداری در اینجا)

13-مالیران: در نرم افزار حسابداری مالیران، اسناد حسابداری دستی و منتج از عملیات سایر مدلهای موجود مثل انبار و فروش و اموال و حقوق انجام می شود.

ویژگی های یک حسابدار خوب (اینفوگرافی)

دقت کنید در اینجا ما اصول و مبانی کاملا ضروری حسابداری را اموزش می دهیم. برای دریافت مدرک باید در آموزشگاهها آموزش ببینید.

آموزش حسابداری رایگان+دانلود فیلم+دانلود PDF

 

نظر شما !!
 1. بهناز

  تدریس عالی وبسیارمفیدبود

 2. زهرا کمالی

  با سلام . آموزش حسابداری که در این پشت قرار دادید واقعا یکی از بهترین آموزشهایی ه که من توی این چند سال دیدم . اگر قرار بود برای این آموزش مبلغی پرداخت بشه قطعا بالای ده میلیون تومان باید پرداخت میشد . ممنونم از وب سایت خوبتون .

 3. لیلا کجویی

  سلام . این آموزش واقعا فوق العاده است اما ای کاش یه نرم افزار حسابداری هم معرفی میکردید که بتونیم باهاش کار کنیم و اموزشمون رو بهتر تعمیق بدیم . ممنون میشم در مورد نرم افزار حسابداری هم یه بحثهایی بکنید .

 4. محمد سپانلو

  آموزش حسابداری رایگان سایت شما واقعا فوق العاده است، من با اجازتون این آموزش رو روی وبلاگ خودم هم انتشار میدم و امیدوارم که ازمون راضی باشید .
  موفق و موید باشید . با تشکر و سپاس از وب سایت خوب ایران گیگ، امیدوارم نرم افزار حسابداری تون هم به این خوبی باشه ؟

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   از توجه شما ممنونم ، سعی کردیم که آموزشهایی تهیه شده در زمینه حسابداری مخصوص بازار کار باشه و به صورت رایگان ارائه شده که هر کسی که بخواد بتونه به رایگان به این آموزش ها دسترسی داشته باشه، من توی نرم افزار حسابداری هم سعی کردیم که این قائده رو به کار ببندیم .

 5. سارا

  سلام خدا قوت آموزش خیلی عالی،، فوق العاده خدا خیرت بده

 6. سید محمد موسوی

  با تشکر از وب سایت خوب ایران گیگ و اموزش حسابداری که واقعا به درد بخور بود برام- اما توصیحاتی که نوشتید اصلا جالب نبوده و فقط این اموزش ها را شلوغ کرده! البته این یپ پیشنهاد است و آیا گروهی در تلگرام دارید برای تعامل بیشتر ؟

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   با عرض سلام و خسته نباشید . سعی ما بر این بوده که بتونیم بهترین مطالب رو برای کاربر در یکجا جمع آوری کنیم و بهترین کانتنت رو براش تهیه کردیم . ممنونم از پیشنهاد خوبتون . متاسفانه فعلا گروه یا کانالی در شبکه های مجازی نداریم

 7. نرم افزار حسابداری ایران گیگ

  بله به زودی آموزش انبار و حقوق و دستمزد به صورت رایگان در وب سایت قرار خواهد گرفت . موفق و مویدباشید

 8. رضا زمانی

  این آموزش ها واقعا فوق العاده هستند، ممنونم از وب سایت خوب ایران گیگ که بهترین آموزش حسابداری رو اینجا به رایگان ارائه کرده، من قبلا تو دو تا دوره ی آموزش حسابداری به صورت حصوری شرکت کرده بودم اما متاسفانه دوره ها به درد نمیخوردند ولی فیلم های آموزش حسابداری که به رایگان گذاشتید رو دو بار دیدم و واقعا انگار دنیای جدیدی به روم باز شده ، ممنونم از وب سایت ایران گیگ ، و یک سوال
  آیا فیلم آموزش حقوق دستمزد هم دارید ؟ ممنون میشم اگر فیلم آموزش حقوق دستمزد رو هم مثل همین آموزش ها رایگان ارائه بدید؟ آیا اموزش حقوق دستمزد با این کیفیت به رایگان ارائه خواهید داد ؟

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   با سلام . خدا رو شکر که این آموزش ها به دردتون خورد، به زودی در زمینه آموزش حقوق و دستمزد و آموزش انبار هم دوره هایی در وب سایت قرار خواهد گرفت، این دوره ها هم سعی شده به صورت بهترین آموزش حقوق و دستمزد و انبار به رایگان ارائه بشه .
   ممنونم از تظر خوبتون .
   موفق و موید باشید .

 9. کاظم صدری

  با سلام و احترام .
  ای کاش قبل از این که در کلاس دیگری شرکت می کردم این آموزش ها را میدیدم. وقت و انرژی صرف کردم برای رفتن به کلاسی که یک دهم اموزش های شما رو یاد نمیدادند . تشکر میکنم و آرزوی سلامتی و بهروزی دارم خدمت شما

 10. سارانگاری

  واقعا توضیحاتتون عالیه خدا خیرتون بده عالییی

 11. پریساکریمی

  سلام تشکر میکنم بابت اموزش بسیار خوبتون. لطفا اکسل رو هم اموزش بدید

 12. بابایی

  سلام خیلی ممنونم ازاموزشهای خوب ورایگانی ک دراین شرایط. اقتصادی مملکت برای مردم گذاشتیدخداخیرتون بده لطفا معلملات فصلی ارزش افزوده وکلا مالیات راهم برامون اموزش بزارید

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   با سلام. سعی میکنیم آموزش هایی در خصوص معاملات فصلی، آموزش جامع حقوق و دستمزد و آموزش های تخصصی اکسل مخصوص حسابداران را تهیه کنیم ، البته دوره ی آموزش جامع حقوق و دستمزد رو شروع کردیم و به امید خدا تا چند روز آینده روی سایت قرار خواهد گرفت . با آرزوی موفقیت و بهروزی

 13. علیرضا لنگرودی

  salam website khubetun va doreye khubetun kheyli khub bud
  aya amuzesh maliat ya moamelat fasli ham bargozar khahid kard ?
  loftan agar mishavad bargozar konid

 14. ابولفضل حیدری

  با سلام آموزش های شما واقعا عالی بود در مورد حقوق دستمزد و قیمت تمام شده هم آموزش دارید؟

 15. ارغوان

  ببخشین ویدیو ها از دیشب رو سایت نیست

 16. La...

  سلام وقت بخیر فیلم قسمت اول پخش نمیشه

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   با سلام دوست عزیز ، تمام قسمت ها پخش میشن ، اما طی چند مدت گذشته به خاطر اتفاقاتی که توی جامعه افتاده مقداری محدودیت های اینترنتی بیشتر شده و گاهی به دلیل همین محدودیت ها یک سری ایراداتی روی بستر اینترنت شاهد هستیم که خارج از دسترس ماست

 17. احمد خشنود

  با سلام.
  خواستم تشکر کنم از آموزش بسیار عالیتون.خدا بهت برکت بده که با سخاوت آموزش دادی و بقیه استفاده کردن.ممنون

 18. تولیدی لباس کار کارجامه

  سلام
  بین جلسۀ 14 و 15 گویا جلسه ای بوده که حذف شده چون در جلسۀ چهارده تمرین حسابداری طبق فایل پی دی اف تموم میشه ولی در جلسۀ پانزده میگه همون طور که در جلسۀ قبلی دربارۀ مزایای مستمر نقدی صحبت شد، در حالی که هیچ صحبتی در جلسۀ چهارده نشده
  لطفاً جلسۀ جامونده را اضافه کنید

 19. گفت نیوز

  چرا نمیشه دانلود کرد ؟ امکان دانلود هیچ یک از فایل های ویدئویی نمی باشد حتی با راست کلیک و گرفتن کلید AIt و سپس کلیک
  لطفا در صورت امکان بفرمائید چگونه می تونم دانلود کنم . سپاس گذارم، منتظرم ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید سپاس

 20. نازنین اکرادی

  تشکر ویژه از زحمات شما استاد گرامی و با سلام
  استاد خسته نباشین..ممنونم بخاطر زحماتتون
  اگر امکانش هست یه توضیح مختصری در مورد فیلم سیزدهم بگین..تا حضور ذهن داشته باشیم.این که مثال حل میکنید یا کدوم مثالیه… اینطوری نتونستم ارتباط بر قرار کنم و واقعا مستاصل موندم .

 21. سعیده نصران

  ممنونم از وب سایت فوق العاده ی ایران گیگ
  خسته نباشید
  سپاس بابت فایل های آموزشی تون
  من تازه شروع کردم خیلی خوب بوده
  فقط پایان جلسه سوم گفته شده که فایل مفهومی رو تهیه کنید ک کاملتره از کجا باید تهیه کرد
  من هیچ راهی برای تهیه ی این چیزی که فرمودید پیدا نکردم ممنون میشم بهم بفرمایید .

 22. مهدیار

  درود بی کران خدمت وب سایت و گروه محترم آموزش ایران گیگ
  مدرس این پکیج آموزشی مقدماتی و پیشرفته که گذاشتین آقای رحیمی هستن؟اینکه استاد فرمودن این ویدیوها جهت یادآوری هستند و جهت آموزش باید از فایلهای مفهومی و کامل استفاده کنیم.منظور از این فایل ها کدام هستش؟ ممنون میشم این مورد رو با دقت بیشتری توضیح بدید . دوباره تشکر می کنم از استاد رحیمی و تیم محترم ایران گیگ

 23. ماندانا

  ساس سپاس سپااااس
  سلام استاد عزیز. خداقوت میگم. آموزشها واقعا عالی و حرفه ای هستند. خیلی کامل و واضح توضیح میدهید .کلمات کافی برای بیان احساس و تشکر نیستند.
  از شما ممنونم و تیشکر می کنم از وب سایت ایران گیگ ، ممنون میشم اگر حسابداری رو با یک نرم افزار ساده شروع کنید و پیش برید تا بتونیم اونجوری که باید از این آموزش ها استافده کنیم . ممنونگ

 24. ممرضا

  سلام خدمت مدیریت محترم وب سایت و مدرس محترم دوره ی فوق العاده اموزش حسابداری ، سوالی داشتم شاید زیاد ربطی به دوره نداشته باشه اما ممنون میشم اگر در اسرع وقت جواب بدید .
  برای کسانی که از صفر میخوان حسابداری رو یاد بگیرن و مدرک تحصیلی مرتبط ندارن این آموزش ها توصیه میشه؟!
  اگه نمیشه کسی سایتی سراغ داره معرفی کنه؟
  ممنون خواهم شد در صورتی که جواب سریع بدهید .
  با تشکر محمد رضا ولی مقدم

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   این آموزش ها مخصوص کسانی هست که اصولا از حسابداری چیزی نمی دونن و همچنین تحصیلات آکادمیک حسابداری ندارن . بهترین آموزشی که می تونید پیدا کنید توی اینترنت تا الان همین دوره است، این دوره رو کامل مشاهده کنید و بعد دورهی آموزش حقوق و دستمزد را رویکر بازار کار رو هم ببینید که خیلی مفیده . موفق و موید باشید

 25. سیاوش آلیاسین

  سلام . دوره ی فوق العاده ای ه ولی ای کاش نرم افزار حسابداری رو هم درش دخیل میکردید تا دوره ی جامع تری میشد .
  آیا مثل همین ویدئوها.برا حسابداری مالیاتی هم ویدئوهست ما راحت نگاه کنیم ؟
  شرایط خرید پکیج ندارم
  ممنون میشم اگر دوره ای برای انبار و دوره ای برای حسابداری حقوق و دستمزد هم آموزش بدید . با تشکر .

  • نرم افزار حسابداری ایران گیگ

   با سلام . دوره ی آموزش حقوق و دستمزد توی وب سایت منتشر شد که یکی از پر بازدید ترین دوره های آموزش حقوق و دستمزد ایرانی هست. در آینده ای نزدیک یک دوره با رویکر نرم افزار و آموزش حسابداری سیستمی هم انتشار خواهیم داد .
   به زودی دوره های دیگری هم انتشار می یابد .

 26. سیمین سعادتی

  سلام متشکرم از شما ولی یکاش میشد فیلم رو زوم کرد
  آیا نرم افزاری هست که بشه دوره رو باهاش زوم کرد ؟

 27. حمید

  من نتونستم دوره رو دانلود کنم این دوره رو چطوری می تونید دانلودیش کنید ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر .

 28. سحر

  درود درود درود بی کران
  سلام‌.استاد من غرق آموزش خوبتون شدم چک کردم ببینم فایلهام نمایش میدن یا نه که فهمیدم اون ۳تا مشکل داره.اصلا نمیخوام نصفه رهاش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

 29. Maryam

  سلام عرض میکنم خدمت استاد گرامی و ممنون از شما..
  استاد معاملات فصلی و انبار کی بارگذاری میشود؟

 30. Maryam

  سلام استاد توضیح صورت وجه نقد رو میخوام لطفا..

 31. میرزاده

  vواقعاً از تصمیم‌گیریم برای شرکت در این دوره راضی هستم. به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای، این دوره به من به روز رسانی مفاهیم و آشنایی با تکنیک‌ها و ابزارهای جدید حسابداری کمک کرده است. به همه دوستانم در حوزه حسابداری توصیه می‌کنم که از این دوره استفاده کنند و از تجربه‌ی عالی آن بهره‌برده و مهارت‌های خود را تقویت کنند.

 32. mostafa alavi

  با سلام . دیدم همه نظراتشون رو دادن گفتم منم نظرمو با شما در میان بگذارم . دستمریزاد ممنونم از کار خوبتون . در ادامه تجربه‌ی من از دوره حسابداری ایران گیگ، می‌توانم بگویم که این دوره به من فرصتی عالی برای ارتقاء مهارت‌های حسابداری ارائه داده است. ماژول‌های مختلفی که در دوره وجود دارد، از مباحث مبتدی تا پیشرفته را پوشش می‌دهند و این امر به من امکان می‌دهد تا به تدریج دانش خود را ارتقاء دهم.

 33. حیدری

  تدریس‌های ویدئویی با کیفیت بالا و متناسب با تمامی مراحل آموزشی، امکان یادگیری بهتر را فراهم کرده. از اساتید با تجربه و متخصصی که در این دوره تدریس می‌کنند، واقعاً تاثیر گذار بوده و به من توانایی‌های لازم برای کار در حوزه حسابداری را ارتقا داده‌اند.

 34. لادن موسوی راد

  از تجربه‌ی فوق‌العاده ای که از دوره حسابداری ایران گیگ به دست آورده‌ام، بسیار راضی هستم. به تمامی دنبال‌کنندگان حسابداری و مالی، به شدت توصیه می‌کنم که از این دوره برای ارتقاء دانش خود بهره‌برده و به دنیای جذاب حسابداری پا پس زنند.

 35. اکبر نائینی

  یکی از مزیت‌های بزرگ این دوره، پشتیبانی فوق‌العاده ای است که به دانشجویان ارائه می‌شود. سوالات من به سرعت پاسخ داده شده و ابهام‌هایم برطرف می‌شود، که واقعاً احساس توجه و مراقبت از دانشجویان را به من می‌دهد.

 36. محمد رضایی

  با شرکت در دوره آموزش حسابداری از وب‌سایت ایران گیگ، تازه به دنیایی از دانش حسابداری پایه و پیشرفته وارد شدم. این دوره با ارائه مفاهیم به زبان ساده و مثال‌های واقعی، به من کمک کرد تا مباحث پیچیده را به راحتی درک کنم.

 37. زهرا صدرالدین

  واقعاً ارزشمند است که می‌توانم به تمامی محتواها و ویدئوهای دوره در هر زمان دسترسی داشته باشم. این امکان، به من اجازه می‌دهد تا با توجه به روال کاری خود، بهترین زمان برای یادگیری را انتخاب کنم.

 38. نرم افزار حسابداری ایران گیگ

  در انتهای همین پست فایل pdf رو می تونید دانلود کنید .